Targi Specjalistyczne Expo Bonding 2019

Hybricx Premium

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż na tegorocznej edycji Targów Specjalistycznych ExpoBonding 2019 -dotyczących technologii klejenia otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie za produkt Hybricx Premium.

Targi Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING 2019

Smar Ceramiczny KREAMICX

Jest nam niezmiernie miło, iż ponownie otrzymaliśmy potwierdzenie najwyższej jakości naszych produktów.Tym razem jest wyróżnienie na specjalistycznych Targach Uszczelnień i Technik Uszczelniania ExpoSEALING 2019, za produkt Smar Ceramiczny KREAMICX.

Expo Silesia ExpoBONDING 2018

AUTO WELD - SPAWANIE NA ZIMNO

Wyróżnienie na targach ExpoBONDING 2018 Targi Technologii Klejenia za AUTO WELD – SPAWANIE NA ZIMNO oraz za sposób prezentacji produktów.

Laur konsumenta 2015

Laur Konsumenta to nagroda prestiżowa i szczególnie cenna, gdyż przyznają ją sami klienci, a ich zdanie ma dla nas największe znaczenie. Laur Konsumenta 2015, potwierdza naszą mocną pozycję rynkową, dużą rozpoznawalność marki i przede wszystkim wysoką ocenę oferty wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Rynkowy lider innowacji 2014

Firma CX80 otrzymała nominację do tytułu:

RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2014 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.

Organizatorem konkursu jest Strefa Gospodarki – BIZNES MAGAZYN, ogólnopolski dodatek do DZIENNIKA GAZETA PRAWNA. Program skierowany do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów (m. in. takich jak np. kleje cyjanoakrylowe i żywice epoksydowe ), usług, wdrożonych standardów zarządzania czy obsługi klienta. Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

CX-80 Dobry Produkt 2012

Dobry Produkt  2012. Tytuł został przyznany naszemu produktowi CX-80 w kategorii „Najlepszy preparat wielofunkcyjny w Polsce”. Jest rezultatem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich. Sondaż został przeprowadzony na zlecenie Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

„Tytuł ‘Dobry Produkt 2012’ jest dla nas szczególnie cenny, bo de facto przyznają go sami konsumenci, czyli grupa, na uznaniu której zależy nam najbardziej. Wyniki badania znajdują też odzwierciedlenie w naszej sprzedaży – w 2012 roku. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie, które pokładają w naszych produktach. Cieszymy się, że doceniają nasze wysiłki, by produkty CX80 były coraz bardziej innowacyjne i nowoczesne.”

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2012” zostało przeprowadzone przez redakcję Forum Biznesu, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Respondenci odpowiadali na pytania, które marki uważają za najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, które określają dobre jakościowo produkty. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuły „Dobrych Produktów 2012 – Wybór Konsumentów”

Back to Top

Szukaj produktu

Product has been added to your cart